מיתוג עסקי ובניית שפה גרפית

מיתוג עסקי

מיתוג עסקי

מיתוג עסקי

עיצוב לוגו עסקי 

מיתוג עסקי בכלל ולוגו בפרט, אלו הצעדים הראשונים והמשמעותיים ביותר עבור העסק שלכם. הלוגו אמור לשדר זכירות וזהות ברורה עם אופי המותג.  

יש להוביל קו מיתוגי בעל זהות נכונה ומאפיינת שתגרום לקהל היעד הפוטנציאלי להבין באיזה תחום מדובר, ולהיטמע בראש הקהל לטווח הארוך באמצעות שפה גרפית נכונה. 

שפה גרפית ייחודית

לוגו אמנם הוא אחד הכלים המשמעותיים יותר שעסק יכול להיעזר בו, אך ללא שפה גרפית נכונה הכוללת צבעים, אובייקטים וגופנים ייחודיים – לא נצליח לבדל את המותג שלנו מהמתחרים.
אנו נאפיין את העסק שלכם עד לרזולוציות הנמוכות ביותר ונייצר עבורכם את השפה הגרפית והמיתוג הייחודי שאתם צריכים על מנת ליצור בידול נכון ואיכותי.

מיתוג דיגיטלי

העסק שלכם הוא מקור הפרנסה שלכם, וכמו שחשוב לכם להתלבש יפה – כך גם העסק צריך להראות.
לאחר בניית תיק המותג הכולל עיצוב לוגו עסקי ובניית שפה גרפית ייחודית, נערוך עבורכם התאמות לרשתות החברתיות(פייסבוק, אינסטגרם), חתימות רשמיות לדוא"ל העסקי תוך שימוש בצבעים, האובייקטים והפונטים אשר נבחרו בתהליך המיתוג.

שאלות ותשובות

כל עסק, מכל תחום וכל מקום חייב לוגו עסקי. הלוגו אמור לשדר בצורה ברורה את מהות ואופי העסק, מה שיעזור משמעותית לפניות של לקוחות פוטנציאלים.

כמובן. כל אחד יכול לבנות לעצמו לוגו עסקי בתוכנות גרפיות שונות או באמצעות אתרים המציעים לוגואים מוכנים, אך לא זו השיטה המומלצת. לוגו אמור להיבנות מתוך ראייה אסטרטגית לטווח הקרוב והרחוק כאחד. צבעים נכונים שמדברים אל קהל היעד, בחירת/יצירת גופנים ייחודיים ושימוש נכון באוביקטים. 

תהליך בניית לוגו עסקי יכול להימשך שעות, ימים, שבועות או חודשים. המון תלוי בפגישות הראשוניות שמהן אנו מבינים את ראש הלקוח, צרכי המותג וכמובן בשביעות רצון בעל המותג.

מיתוג הנו השלב הראשוני והחשוב ביותר בעולם הפרסום. יש להוביל קו מיתוגי בעל זהות נכונה ומאפיינת של העסק הממותג. המיתוג בכלל והלוגו בפרט אמורים לשרת את העסק ולשדר פשטות, זכירות ואמירה ברורה. אנו נאפיין את העסק שלכם עד לרזולוציות הנמוכות ביותר ונייצר עבורכם את השפה הגרפית והמיתוג המושלם.