בניית אתר תדמית

בניית אתר תדמית

בניית אתר תדמית

עיצוב בהתאמה אישית עבורכם

אתרי תדמית זה חלון הראווה של העסק שלכם, לכן אנו בונים אתרים בשביל אנשים שמוכנים לעשות הכל כדי שהעסק שלהם יראה הכי טוב.

עיצוב אתר תדמיתי זה אומנות של ממש אנו לוקחים בחשבון כל מה שקשור לעסק שלכם ובונים אותו בכמה דפי אינטרנט שיציגו אתכם ברשת.

הסבלנות של הגולשים היום היא אפסית, מחקרים של מקדמי אתרים מראים כי ה3-5 שניות הראשונות קובעות אם הגולש ימשיך באתר שלכם או יעבור הלאה.

אתר תדמית טוב בנוי כך:

בניית אתר תדמית

דף הבית – זהו הדף שמציג את השירותים שאתם נותנים, הסבר על העסק, תוכן שיווקי, תמונות יפות וברורות של השירותים שאתם מספקים ובנוסף כל מיני פונקציות של הנעה לפעולה כגון טופס להשארת פרטים בקלות, כפתור לחיוג מהיר למספר הטלפון של העסק שלכם ועוד כל מיני פונקציות יפות ומעניינות של קריאה לפעולה כדי שהלקוח הפוטנציאלי יזמין את השירות שלכם.

דף אודות – זהו הדף שמסביר בהרחבה מי אתם, מה השירותים שאתם מספקים ומה מיוחד בכם. כל זה צריך להיות כתוב בצורה שתעניין את הלקוח הפוטנציאלי שלכם כדי שהוא יוכל לקרוא את מה שכתוב ולהבין בקלות מי אתם.

טיפ חשוב! בתוכן של דף ה"אודות" לא לדחוף מכירות והנעות לפעולה, כי זה יראה שאתם רוצים רק למכור ולא לשרת את הלקוח!

דף צור קשר – זהו הדף שבו ניתן לחייג ולשלוח פרטים בקלות וגם למצוא את כתובת העסק, מספר טלפון וכתובת הדואר האלקטרוני של העסק.

דפים שמסבירים בהרחבה על כל שירות ושירות שאתם נותנים – זה תלוי בצריכה של העסק אם יש לכם הרבה שירותים תצטרכו הרבה דפים, כל דף ייתן הסבר מורחב על כל שירות שאתם מספקים מהסיבה שלפעמים הלקוח מעוניין לדעת עוד על השירות המסוים שהוא מחפש.

אם אתם מעוניינים למכור מוצרים באינטנרט אתם תצטרכו חנות וירטואלית  חנות וירטואלית היא חנות שבה כל המוצרים שלכם יוצגו בהרחבה ובצורה ברורה ויפה עם סל קניות ואפשרות לשלם בקלות דרך האשראי או בעוד דרכים אפשריות.

רוצים לדעת עוד על חנות וירטולית? לחצו כאן

בלוג – בין אם אתם בלוגרים ובין אם אתם מעוניינים שהאתר שלכם יתקדם במיקומים בגוגל, אתם צריכים דף שמכיל את הפוסטים שלכם בצורה יפה וברורה ולהציג בתפריט את הפוסטים שלכם עם כותרת ותמונה כדי להקל על הקוראים שלכם למצוא את התוכן שהם מחפשים.

בניית אתר תדמית