בניית אתרים

בניית אתרים

בניית אתרים

בניית אתרים

האתר נבנה בקוד פתוח מבוסס על פלטפורמת וורדפרס. המערכת נוחה, יעילה, נפוצה, תקנית, ובעיקר – פתוחה.
נאפיין יחד את הצרכים והדרישות מהאתר ובכך נפתח את המערכת המתאימה ביותר לדרישותיכם.

אתר רספונסיבי / מותאם מובייל

האתר יוצג בצורה זהה בכל המסכים ללא אלמנטים אשר יפגעו מהמעבר בן רזולוציות המסך השונות.
האלמנטים השונים באתר יותאמו לעבודה עם כל סוגי הסמארטפון, טאבלט ומחשבים נייחים וניידים כאחד.

נגישות אתרים

החל מאוקטובר 17', חוק הנגשת אתרים מחייב אתרים חדשים להשתמש בתוסף הנ"ל לבעלי מוגבלויות ראיה.
כל אתר נדרש לכלול תוסף נגישות בהתאם לאופי העסק והאתר.אתר האינטרנט יכלול תוסף נגישות לנכים.

שאלות ותשובות

אם יש לכם דד-ליין, החברה תשאף לעמוד בו עבורכם.

העיכוב המרכזי בבניית אתר בדרך כלל קשור להעברת התכנים (טקסטים,תמונות) מצד הלקוח אל החברה הבונה ולא בצד הטכני. לכן, חשוב להיות מוכנים ולבנות אפיון מדויק שיעזור לעמידה בזמנים.

'דומיין' הינו כתובת האתר המשויכת באופן ישיר לבית העסק. מומלץ להשתמש בכתובת קצרה, קליטה ושתשקף את העסק שלכם. לכתובת הדומיין יש משמעות לא קטנה גם בנושא הקידום, ולכן יש לבחור את הכתובת הנכונה ביותר עבורכם.

על מנת לבנות אתר אינטרנט דרושים לא מעט גורמים וכלים, כשאחד מהם הוא אבטחת האתר.  הלקוחות שלכם ובוודאי גם אתם, תרצו להרגיש שפרטיכם מוגנים עם מינימום סיכונים. יש להקים מערך אבטחה באמצעות טכנולוגיה חדישה, תוכנות עדכניות ולעבור הדרכה לשמירה על נהלי אבטחת מידע.

כיום 80% מהמשתמשים מגיעים אל האתר דרך הסמארטפון, ולכן ההתאמה חייבת להיות קיימת באתר. קיימות מספר דרכים להתאים אתר למובייל: בניית אתר יעודי למובייל, בניית רספונסיביות לאתר הקיים ושימוש ב Dynamic Serving.

הדרך המומלצת ביותר היא רספונסיביות. להתאים את האתר הקיים לגודל של סמארטפון, טאבלט וכל סוגי המסכים. גם מבחינת התאמה לפי גוגל – רספוניסביות היא הדרך המומלצת ביותר לקידום איכותי.

אין כמות מוגבלת של דפים לאתר. כמות הדפים היא לפי צורך הלקוח. חשוב לדעת שכמות גדולה של דפים לא בהכרח משפיעה לטובה על קידום האתר בגוגל. כמות הדפים צריכה להיקבע לפי מספר שירותים שהעסק מספק ותוכן רלוונטי לגולש על העסק.

כיום קיימות מערכות מתקדמות לניהול האתר. לאחר סיום בניית האתר והעלאתו לאוויר, כל לקוח מקבל הדרכה בנושא תפעול האתר וניהול תכנים. 

קיימים סוגים רבים של אתרי אינטרנט: סטטיים, דינמיים, חנויות וירטואליות, בלוג חדשות ועוד. אנו נבצע בדיקות מקיפות אודות העסק שלכם ונבחר את הפלטפורמה המתאימה ביותר לבניית האתר. אנו מומחי בניית אתרים בהתאמה אישית ע"פ אופי המותג ודרכי התודעה/מכירה אותן נרצה להעביר.